Handgrips

 
  • 1 z 4
 

Odolné plastové úchytky pre väčšiu bezpečnosť detí pri lezení na detské ihrisko. Handgrips sú odolné voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu, navyše sa montujú veľmi jednoducho. Sú dostupné v žltej, zelenej a modrej farbe, sú však štandardnou súčasťou balenia každej lezeckej zostavy Jungle Gym.
Na objednávku!

Dodanie: 4-6 týždňov

 

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané Vypredané Vypredané
Farba
€10 / ks €10 / ks €10 / ks €10    
Kód tovaru Zvoľte variant 201_270 201_260 201_250
Výrobca Jungle Gym
Stránky výrobcu junglegym.co.uk/
Kategória Doplnky
Záruka 2 roky
 

Ďalšie pomôcky: elektrický vrták, šrobovák
Doporučený podklad: mulčovina, drevené štiepky, vymývaný štrk, jemný piesok, pružný bezpečnostný povrch (viac na www.ks-komfort.sk
Starostlivosť o ihrisko: Doporučuje dodržiavať inštrukcie uvedené v pribalenom návode na údržbu, podrobiť ihrisko komplexnej kontrole raz do roka pred začiatkom sezóny, počas sezóny aspoň 2-krát mesačne. Rezivo doporučujeme pretrieť lazúrou vhodnou do exteriéru a na detské ihriská každý rok pred začiatkom sezóny.
Informácie o materiáli: Vysoká kvalita určená špeciálne pre deti. Použité sú len materiály a povrchové úpravy, ktoré sú príjemné a jemné na dotyk, poskytujú pevné uchytenie a zodpovedajú najprísnejším zdravotným a bezpečnostným požiadavkám. Majú zaoblené hrany a sú odolné voči vode a UV žiareniu.
Záruka: 2 roky 
Upozornenie: Určené len pre súkromné použitie, len do exteriéru. Maximálna hmotnosť jedného užívateľa je 50 kg. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. Maximálny počet užívateľov: 1.

Max. počet detí 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: