Hojdačky

Hojdačky sú jedným z najobľúbenejších záhradných prvkov, ktoré sú výborným zdrojom aktívnej zábavy detí. Plnia dvojitú úlohu: hojdačky pôsobia aj ako ukľudňujúci i ako stimulujúci prvok. Pri hojdaní si deti rozvíjajú rovnováhu a tiež motorické schopnosti. 

Všetky hojdačkové sety je možné doplniť o ľubovoľné hojdačkové, akrobatické a lezecké doplnky: napr. hrazdou Monkey Bar, alebo Ring Trapeze, hojdačkovým tanierom Twist Disc, lezeckým lanom, rôznymi hojdačkovými sedačkami, alebo dokonca sedačkou pre najmenších, Baby Seat.Jungle Gym hojdačky dodávame s podrobným montážnym manuálom, na základe ktorého si každý môže jednoducho poskladať vlastné ihrisko vo svojom dvore za pomerne nízke náklady.

Prezrite si katalóg výrobkov: Jungle Gym katalóg

Uložiť

 
26
627 126627
Značky
Max. počet detí

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

 • Gumová hojdačková sedačka BASIC 1 bez reťaze Akcia Kód: 183.010.006.001
  Skladom Výrobca: KBT Záruka: 2 roky

  Kĺbové sedadlo KBT "basic 1" je unikátnym dizajnom jednobodového sedadla.

  Pôvodne: €26
  Ušetríte: €2,40 (–9 %)

  €23,60
 • jungle swing 17004016002 ambiance 2 Akcia Kód: 1101/BEZ
  Na objednávku Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Dodacia lehota: cca 4 - 6 týždňov

  od €270
 • 10 401 300 jungle peak rgb Akcia Kód: 1095/CER
  Na objednávku Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Hojdačková zostava s rebríkom a šmýkačkou prinesie do Vašej záhrady kopec zábavy. V zadnej časti zostavy je situovaný rebrík vedúci k plošinke s bezpečnostnou sieťou. Vďaka farebnej šmýkačke budete mať pocit, že ste dosiahli vrchol sveta. Hneď vedľa šmýkačky sa nachádza hojdačka, na ktorej si môžete len tak nečinne posedieť alebo vzlietnuť do výšin. Jungle Peak zahŕňa hojdačku Swing Seat, je však možné dokúpiť si aj iný druh hojdačky, napr. modrú opičiu hrazdu Monkey Bar.
  Pre informácie ohľadom montáže nás kontaktujte.

  Dodacia lehota: cca 4 - 6 týždňov

  od €405
 • Jungle PEAK - 2,9 m šmýkačka Akcia Kód: 1098/CER
  Na objednávku Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Šmýkačka s prípojkou na vodu pre ešte viac zábavy a radosti počas horúcich letných dní. Je dlhá 290 cm je špeciálne navrhnutá pre väčšie zostavy Jungle Gym, ako napr. Jungle Palace či Jungle Barn. Je vyrobená z polyetylénu vysokej hustoty a je dostupná v 5 farbách – červenej, žltej, modrej, zelenej a ružovej. Pripája sa k plošine vo výške 1,45 m. Materiál má dlhú životnosť, je odolný voči vyblednutiu a UV žiareniu.

  Dodacia lehota: cca 4 - 6 týždňov

  od €417

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom