Twist Disk Kit

 
  • 1 z 6
 

ednoduchý hojdačkový dizajn s obrovským potenciálom „fantasy“ hier. Twist Disk je jednoduchá a predsa vzrušujúca verzia klasickej hojdačky predstavujúca mierne odlišnú formu sedenia. Disk je sfarbený do typickej džungľovej zelenej farby s tvárou opice na vrchnej strane; k nosnému trámu je pripojený lanom prechádzajúcim stredom hojdačky. Hojdačka Twist Disk precvičuje rovnováhu bezpečným a zábavným spôsobom.
Balenie Twist Disk Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.
Na objednávku

 

Dodanie: 4-6 týždňov

Dostupnosť Zvoľte variant Vypredané
Farba
€38,90 / ks    
Kód tovaru Zvoľte variant 250_053
Výrobca Jungle Gym
Stránky výrobcu junglegym.co.uk/
Kategória Hojdanie
Záruka 2 roky
 

Ďalšie pomôcky: pílka na drevo, elektrický vrták, pilník na drevo a železo, nožnice
Doporučený podklad: mulčovina, drevené štiepky, vymývaný štrk, jemný piesok, pružný bezpečnostný povrch (viac na www.ks-komfort.sk
Starostlivosť o ihrisko: Doporučuje dodržiavať inštrukcie uvedené v pribalenom návode na údržbu, podrobiť ihrisko komplexnej kontrole raz do roka pred začiatkom sezóny, počas sezóny aspoň 2-krát mesačne. Rezivo doporučujeme pretrieť lazúrou vhodnou do exteriéru a na detské ihriská každý rok pred začiatkom sezóny.
Informácie o materiáli: Vysoká kvalita určená špeciálne pre deti. Použité sú len materiály a povrchové úpravy, ktoré sú príjemné a jemné na dotyk, poskytujú pevné uchytenie a zodpovedajú najprísnejším zdravotným a bezpečnostným požiadavkám. Majú zaoblené hrany a sú odolné voči vode a UV žiareniu.
Záruka: 2 roky 
Upozornenie: Určené len pre súkromné použitie, len do exteriéru. Maximálna hmotnosť jedného užívateľa je 50 kg. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. Maximálny počet užívateľov: 1.

Max. počet detí 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: