Jungle Gym

Stránky výrobcu: Jungle Gym
 

Jungle_Gym_logo_blacksub_RGB

 

 

Detské ihrisko do záhrady

Nájdite si svoju vysnívanú drevenú preliezačku. Prezrite si našu ponuku lezeckých veží, detských domčekov, preliezok, hojdačiek a zostavte si ihrisko podľa vašich predstáv pomocou extra modulov a doplnkov.

Ihriská Jungle Gym sú takzvané "urob-si-sám" ihrisk, ktoré si môžete jednoducho zložiť pomocou dodaných materiálov a podrobného montážneho manuálu.

Môžete si zakúpiť len samostatné montážne súpravy, sety a doplniť si ich rôznymi doplnkami, šmýkačkou, ak máte možnosť si zaobstarať rezivo vhodné pre vytvorenie detského ihriska. Táto možnosť je výbornou alternatívou pre domácich kutiľov. Ale ponúkame aj možnosť zakúpenia kompletov, ktoré obsahujú montážnu súpravu, šmýkačku, a rezivo v demonte (narezané na mieru, opracované a impregnované.

wooden-climbing-frame-and-slide-chalet-climb-xtra-red

Vaše deti iste ocenia možnosť aktívnej hry priamo vo vašej záhrade.

Lezenie - skákanie - beh - šmýkanie - hojdanie - preteky! To všetko môžu zažiť vaše deti pri hre na lezeckých zostavách Jungle Gym. S radosťou vám navrhneme inovatívne detské ihrisko s hojdačkami, lezeckou stenou alebo hracím domčekom ktoré stimuluje vývoj dieťata v hravej forme. Detské drevené domčeky povzbudzujú kreativitu, lezecké steny s lezeckými kameňmi podporujú vývoj svalovej sily, závesné mosty zlepšujú rovnováhu, hojdačkové prvky zlepšujú motorické schopnosti, a detské ihriská celkovo podporujú socializácu detí.

Prečo práve Jungle Gym detské ihrisko?

Jungle Gym je odborníkom pre výrobu dobrodružných, stimlujúcich a zábavných herných prvkov pre deti. Firma sa už takmer 3 desaťročia venuje záhradným detským ihriskám. V ich širokej ponuke nájdete hracie veže, domčeky, lezecké zostavy, doplnky, a ďalšie.

Jungle Gym je uznávaným Európskym návrhárom a výrobcom bezpečných záhradných detských zostáv. Výrobky Jungle Gym povzbudia deti k lezeniu, hojdaniu, šmýkaniu na bezpečných prvkoch a v bezpečnom domácom prostredí.

V našej ponuke nájdete celý rad rôznych detských zostáv Jungle Gym, ktoré stimulujú rôznorodé fyzické a mentálne schopnosti detí. Detské ihriská Jungle Gym sú ideálnou kombináciou hry a vzdelávania, keďže deti si môžu osvojiť také zručnosti, ako napríklad: riešenie problematických situácii, taktické myslenie, fyzické prekážky, trénovanie ohybnosti, obratnosti a rovnováhy. Ihriská navyše podporujú počas hry aj predstavivosť, kreativitu, pohyblivosť, koordináciu a fyzickú silu vašich detí.

Fun_Safe_Active_RGB

100%-ná Certifikovaná bezpečnosť ihriska

Ihriská Jungle Gym sú vyrobené na základe prísnych bezpečnostných predpisov. Všetky drevené detské ihriská Jungle Gym sú priebeže skúmané, testované akreditovanou inšpekčnou spoločnosťou DEKRA, vďaka čomu značka Jungle Gym je jedným z mála značiek v Európe s oficiálnou GS certifikáciou detských lezeckých zostáv pre súkromné účely.

Štandardnou súčasťou balenia ihrísk Jungle Gym sú bezpečnostné prvky ako úchytky (Handgrips), zemné ukotvenia (Ground Anchors), kryty na skrutky (Bolt Caps) a chrániče proti nárazu hlavy (Bumper Pad).

Pozor! Len pre domáce, súkromné použitie. Vhodné len pre vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti vo veku 3-10 rokov.

POZRITE SI AKTUÁLNY KATALÓG PRODUKTOV TU!

Komerčné & verejné použitie

Detskéihriská Jungle Gym sú vhodné výhradne pre súkromné použitie (do záhrad k rodinným domom) - sú certifikované pre súkromné účely (EN-71). Všetky ostatné lokality (kempy, športové kluby, reštaurácie, hotely, rekreačné strediská, mestá, obce, školy, škôlky, atď.) sú považované za verejné, a týmto pádom kompletné vybavenie detského ihriska musí byť certifikované na základe normy EN-1176, kvôli intenzívnejšiemu používaniu.

Detské ihriská pre verejné účely nájdte tu.

5
1155 151155

Stránka 1 z 4 - 74 položiek celkom

 • 10 201 110 swing hook ls Akcia Kód: 201_110
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Hojdačkové háky Swing Hook predstavujú najjednoduchší spôsob uchytenia hojdačky k nosnému trámu. Po predvŕtaní malej diery do nosného trámu sa dajú pevne ručne priskrutkovať. Tieto galvanizované oceľové háky vhodné pre vonkajšie použitie predstavujú pevné uchytenie hojdačky k priečnemu trámu. Sú vyrobené špeciálne pre použitie s hojdačkovými doplnkami Jungle Gym. Swing Hook LS obsahujú kovové krytky na prekrytie spoju medzi hákom a lanovým zámkom Rope Lock.
  Tovar na objednávku

  €5,28
 • 10 201 200 boldcaps Akcia Kód: 201_200
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Sada krytiek na skrutky Bolt Caps zvyšujú bezpečnosť aj estetickú stránku detského ihriska. Sú štandardnou súčasťou balenia každého ihriska Jungle Gym.

  €8,19
 • 10 201 120 swing hook bt Akcia Kód: 201_120
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Bezpečný a spoľahlivý spôsob uchytenia hojdačky na Vaše detské ihrisko. Hojdačkové háky Swing Hook BT prejdú naprieč celou hrúbkou priečneho trámu po jeho predvŕtaní. Na konci sú zaistené maticou. Sú vyrobené z galvanizovanej ocele a sú odolné voči poveternostným podmienkam. Sú vyrobené špeciálne pre použitie s hojdačkovými doplnkami Jungle Gym, ako sú lanové zámky Rope Locks, hojdačkové lano Swing Rope a ostatné hojdačkové prvky. Po pripevnení zámkov Rope Locks na háky nasaďte oceľové bezpečnostné krytky.

  Len na objednávku!

   

  Dodanie: 4-6 týždňov

  €8,56
 • 201250 260 270 handgrips Kód: 201_270
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Odolné plastové úchytky pre väčšiu bezpečnosť detí pri lezení na detské ihrisko. Handgrips sú odolné voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu, navyše sa montujú veľmi jednoducho. Sú dostupné v žltej, zelenej a modrej farbe, sú však štandardnou súčasťou balenia každej lezeckej zostavy Jungle Gym.
  Na objednávku!

  Dodanie: 4-6 týždňov

   

  €10
 • 201 510 1591 swing rope y free web Akcia Kód: 201_530_Z
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Bezpečné, kvalitné a extra pevné hojdačkové lano vyrobené z prepletených polyesterových vlákien, ktoré sa hodí ku všetkým hojdačkovým doplnkom Jungle Gym. Je mäkké na dotyk a je dostupné v žltej, modrej a zelenej farbe. Swing Rope je hojdačkové lano odolné voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Sú perfektne kompatibilné s lanovými zámkami Rope Locks , hákmi Swing Hooks a hojdačkovým príslušenstvom.
  Tovar na objednávku.

  €10
 • 10 201 400 ropelock hc Akcia Kód: 201_400
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Jednoduchý a bezpečný spôsob uchytenia hojdačkového lana (LS alebo BT) a hojdačkových doplnkov. Sú vyrobené z nylonu vysokej kvality a sú súčasťou balenia hojdačiek. Hojdačkové lano Swing Rope je pevne uchytené v zámku Rope Lock™, Spolu rotujú na hojdačkovom háku Swing Hook, keď sa deti hojdajú. Kruhové pracky umožňujú nastavenie vhodnej dĺžky hojdačkového lana. Lanové zámky Rope Locks sú odolné voči poveternostným podmienkam a UV žiareniu. Sú pevné a spoľahlivé.
  Tovar na objednávku.

  €11,22
 • 10 201 320 ground anchors Akcia Kód: 250_070
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Neodmysliteľná súčasť detského ihriska vyrábaná z galvanizovanej ocele odolnej voči poveternostným podmienkam. Zemné kotvy Ground Anchors udržia detské ihrisko ukotvené pevne v zemi bez toho, aby sa naklonilo či posunulo. Zemné kotvy sú súčasťou balenia štandardných lezeckých veží Jungle Gym.
  Balenie obsahuje 1 pár, t.j. 2 kusy kotiev.

  €11,88
 • 201 220 1411 catstop Akcia Kód: 201_220
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Silná sieť, ktorá sa natiahne na pieskovisko a chráni ho tak pred vstupom mačiek a nehygienickým znečistením. Sieť umožňuje vode vyparovať sa, kým sa pieskovisko nepoužíva.

  €16,61
 • 10 201 020 ring trapzeze Akcia Kód: 201_020
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Sada ľahko uchopiteľných kruhov, ktoré do Vašej záhrady prinesú čaro cirkusu. Ring Trapeze sú vyrobené z pevného plastu a sú navrhnuté pre maximálne pohodlie uchopenia detskou rukou. Vďaka slzovitému tvaru sú veľmi stabilné. Deti sa môžu rozhodnúť chytiť sa kruhov alebo riečky medzi nimi. Vďaka hojdacím kruhom Ring Trapeze deti získajú silu a šikovnosť v rukách.
  K prvku je potrebné doobjednať 1 ks hojdačkového lana (Swing Rope), háky (Swing Hooks) a lanové zámky (Rope Locks).
  Tovar na objednávku.

  €21,19
 • 61 2 tn3 Kód: 1449/ZEL
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Detský volant Steering Kit je skvelým doplnkom k detským ihriskám Jungle Gym. Volant je vyrobený z plastu a je vo farbe žltej, zelenej a modrej.

  €22
 • 10 201 160 rope ladder Kód: 1278
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Dynamický doplnok vonkajšieho detského ihriska s prírodným dizajnom a silným lanom. Rope Ladder ideálnym prvkom pre autentický zážitok v džungli. Okrem toho, že spestrí Vaše ihrisko, predstavuje ďalší stimulujúci prvok pre trénovanie rovnováhy a obratnosti. Rope Ladder s priečkami s prírodného dreva zmontujete veľmi jednoducho. Výsledkom budú ďalšie úžasné chvíle strávené hrou a zábavou.
  K prvku je potrebné doobjednať 1 ks hojdačkového lana (Swing Rope).
  Tovar na objednávku.

  €25,97
 • 201 170 1591 chimp ladder 7x5 Kód: 201_170
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Lanový rebrík pre trúfalé opičky s priečkami z polyetylénu. Priečky rebríka sú v typických farbách Jungle Gym – červenej, žltej, modrej a zelenej a sú textúrované pre bezpečnejší úchyt. Rovnako ako Rope Ladder, aj Chimp Ladder zmontujete veľmi rýchlo a jednoducho.
  K prvku je potrebné doobjednať 1 ks hojdačkového lana (Swing Rope).
  Tovar na objednávku.

  €32,30
 • 10 201 060 climbingrope Kód: 1275
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Pevné lano s dlhou životnosťou vyrobené z prepletených polypropylénových vlákien pre bezpečné a ľahké lezenie. Lozte ako opice alebo lietajte ako cirkusant. Vďaka Climbing Rope si posilňujete svalstvo a zlepšujete zručnosť. Je vyrobené tak, aby bolo pohodlne uchopiteľné detským rukám, vďaka čomu je lezenie jednoduchšie a bezpečnejšie. Nezabudnite, že koniec lana musí byť ukotvený pevne v zemi.
  Dostupnosť: na objednávku; cca 4 - 6 týždňov

  €33,52
 • 10 201 025 monkey bar Akcia Kód: 250_013_Z
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  S touto hojdačkou okúsite búrlivý opičí život a budete sa cítiť ako Taraz, ktorý sa hojdá zo stromu na strom. Monkey Bar je obľúbenou záhradnou hojdačkou s pevnou štruktúrou, je navrhnutá špeciálne pre deti, aby sa naučili správne uchopiť. Pozostáva z nepohyblivých kruhov spojených priečkou a je vyrobená z jediného kusu plastu. Počas hojdania je možné uchopiť buď kruhy alebo priečku medzi nimi.
  Balenie Monkey Bar Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.

  €36
 • 10 201 040 twist disk01 Kód: 250_053
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  ednoduchý hojdačkový dizajn s obrovským potenciálom „fantasy“ hier. Twist Disk je jednoduchá a predsa vzrušujúca verzia klasickej hojdačky predstavujúca mierne odlišnú formu sedenia. Disk je sfarbený do typickej džungľovej zelenej farby s tvárou opice na vrchnej strane; k nosnému trámu je pripojený lanom prechádzajúcim stredom hojdačky. Hojdačka Twist Disk precvičuje rovnováhu bezpečným a zábavným spôsobom.
  Balenie Twist Disk Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.
  Na objednávku

   

  Dodanie: 4-6 týždňov

  €38,90
 • 10 201 070 swing seat Akcia Kód: 250_034
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Letné oddychové posedenie, sedadlo vo kokpite lietadla pripravenom na odlet, či akékoľvek iné miesto, aké Vás napadne – to všetko môžete zažiť s hojdačkou Swing Seat. Klasický dizajn sa stále teší veľkej obľube. Hojdačka Swing Seat je vyrobená z tvarovaného polyetylénu. Tento farebný doplnok pre Vaše detské ihrisko či hojdačkový set je pevný a bezpečný. Pomocou lanových zámkov je možné nastaviť dĺžku hojdačkového lana podľa potreby.
  Balenie Swing Seat Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.

  €40
 • 10 201 010 sling swing Kód: 201_010
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Hojdačka, ktorá dodá Vášmu ihrisku vzrušenie z beztiažového pohybu. Je vyrobená z ľahkého a ohybného materiálu. Ohybnosť Sling Swing zvyšuje pocit bezpečia pri hojdaní.
  Balenie Sling Swing Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.

  €40,59
 • 450 330 1411 talking tube Akcia Kód: 450_330
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Hravý doplnok, ktorý v sebe spája tajomstvá vedy a radosť z hry. Oku lahodiaci a pre uši nezvyčajný prvok. Obe časti – mikrofón i slúchadlo – majú dizajn kvetu. Talking Tube je určený pre 2 deti, a teda podnecuje spoluprácu. Trubica je k rámu pripevnená farebnými úchytkami. Miesto prichytenia si určíte samy.

  €41
 • 450 320 1411 bucket Akcia Kód: 450_320
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Helma, či vriaci kotol, doplnok Jungle Gym Bucket sa stane čímkoľvek v detskej fantázii. Tento praktický prepravný prvok je vyrobený v typických farbách Jungle Gym spolu s dômyselnou kladkou. Predstavuje jednoduché riešenie, ako vyniesť hračky hore do veže. Vedierko Bucket jednoducho musíte mať.

  €44
 • 10 201 030 baby swing Akcia Kód: 250_025
  Vypredané Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Bezpečná, farebná a oporná hojdačka pre najmenších návštevníkov detského ihriska. Je vyrobená z jedného kusu plastu, bez spojov, s prvoradým zameraním na pohodlie a bezpečnosť. Dĺžka hojdačkových lán je ľahko nastaviteľná vďaka modrým lanovým zámkov Rope Locks .
  Balenie Baby Swing Kit obsahuje hojdačkové lano, lanové zámky a háky.

  €51
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 74 položiek celkom