Rock Wall

 
  • 1 z 2
 

Lezecká stena s farebnými kameňmi plná výziev, ktorá oživí Vaše drevené detské ihrisko. Balenie pozostáva z farebných kameňov, ktoré vyzerajú ako skutočné. Lezecká stena Rock Wall je efektívnym doplnkom pre posilnenie a precvičenie rovnováhy. Montáž je veľmi jednoduchá, lezecké kamene môžete umiestniť podľa Vášho uváženia. Lezecká stena Rock Wall je veľmi univerzálnym a vítaným doplnkom detského ihriska.
Pre informácie ohľadom montáže nás kontaktujte.

Dostupnosť Vypredané
€75,37 / ks    
Kód tovaru 450200
Výrobca Jungle Gym
Stránky výrobcu junglegym.co.uk/
Kategória Moduly
Záruka 2 roky
 

Ďalšie pomôcky: pílka na drevo, elektrický vrták, šrobovák
Doporučený podklad: mulčovina, drevené štiepky, vymývaný štrk, jemný piesok, pružný bezpečnostný povrch (viac na www.ks-komfort.sk)
Starostlivosť o ihrisko: Doporučuje dodržiavať inštrukcie uvedené v pribalenom návode na údržbu, podrobiť ihrisko komplexnej kontrole raz do roka pred začiatkom sezóny, počas sezóny aspoň 2-krát mesačne. Rezivo doporučujeme pretrieť lazúrou vhodnou do exteriéru a na detské ihriská každý rok pred začiatkom sezóny.
Informácie o materiáli: Vysoká kvalita určená špeciálne pre deti. Použité sú len materiály a povrchové úpravy, ktoré sú príjemné a jemné na dotyk, poskytujú pevné uchytenie a zodpovedajú najprísnejším zdravotným a bezpečnostným požiadavkám. Majú zaoblené hrany a sú odolné voči vode a UV žiareniu.
Záruka: 2 roky
Upozornenie: Určené len pre súkromné použitie, len do exteriéru. Maximálna hmotnosť jedného užívateľa je 50 kg. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov.

Max. počet detí 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: