Firemans Pole

 
 

Farebný a robustný doplnok, ktorý predstavuje vzrušujúci východ z Vašej lezeckej veže. Fireman's Pole je ideálny na precvičenie fyzickej sily a koordinácie. Šetrí miesto, keď sa k veži pripevní namiesto šmýkačky. Tyč je vyrobená z galvanizovanej ocele a pre maximálnu bezpečnosť je nutné ukotviť ju do zeme betónovaním.
Tovar na objednávku.

Dostupnosť Vypredané
€91,64 / ks    
Kód tovaru 201_275
Výrobca Jungle Gym
Stránky výrobcu junglegym.co.uk/
Kategória Šplhanie
Záruka 2 roky
 

Ďalšie pomôcky: pílka na drevo, elektrický vrták, šrobovák
Doporučený podklad: mulčovina, drevené štiepky, vymývaný štrk, jemný piesok, pružný bezpečnostný povrch (viac na www.ks-komfort.sk
Starostlivosť o ihrisko: Doporučuje dodržiavať inštrukcie uvedené v pribalenom návode na údržbu, podrobiť ihrisko komplexnej kontrole raz do roka pred začiatkom sezóny, počas sezóny aspoň 2-krát mesačne. Rezivo doporučujeme pretrieť lazúrou vhodnou do exteriéru a na detské ihriská každý rok pred začiatkom sezóny.
Informácie o materiáli: Vysoká kvalita určená špeciálne pre deti. Použité sú len materiály a povrchové úpravy, ktoré sú príjemné a jemné na dotyk, poskytujú pevné uchytenie a zodpovedajú najprísnejším zdravotným a bezpečnostným požiadavkám. Majú zaoblené hrany a sú odolné voči vode a UV žiareniu.
Záruka: 2 roky 
Upozornenie: Určené len pre súkromné použitie, len do exteriéru. Maximálna hmotnosť jedného užívateľa je 50 kg. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti od 3 do 10 rokov. Maximálny počet užívateľov: 1.

Hmotnosť 6.1 kg
Max. počet detí 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .

Nevypĺňajte toto pole: