Spojovacie mosty

Máte veľké miesto pre ihrisko vo svojej záhrade? Chcete vytvoriť kombináciu viacerých veží a modulov?

Spájacie mosty dokážu prepojiť dve i viac lezeckých veží. Sú robustné a bezpečné a umožnia vám zväčšiť vaše detské ihrisko a prispôsobiť ho rastúcim potrebám vašej rodiny. Spojovacie mosty predstavujú inovatívny a premyslený dizajn, ktorý stimuluje fyzické i mentálne funkcie.

Prezrite si katalóg výrobkov: Jungle Gym katalóg

 
239
359 1239359
Značky
Max. počet detí

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • net link 17004701052 ambiance Akcia Kód: 1089/BEZ
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Inovatívne spojenie dvoch drevených zostáv Jungle Gym, ktoré dodá Vášmu ihrisku nové výzvy. Net Link predstavuje nový vzrušujúci doplnok pre rozšírenie Vašej lezeckej zostavy, ktorá pomáha Vašim deťom bezpečne a zábavne trénovať zmysel pre rovnováhu. Bočné prekrížené laná zvyšujú bezpečnosť Vašich detí pri hraní. Tento spájací prvok rozvíja u detí zmysel pre pomoc a spoluprácu, ako si deti dávajú pri prechádzaní cez most prednosť a pri tom sa snažia poskytnúť si navzájom pomoc.
  Dodacia lehota: cca 4 - 6 týždňov

  od €239
 • bridge link 17004701002 ambiance Akcia Kód: 1083/BEZ
  Skladom Výrobca: Jungle Gym Záruka: 2 roky

  Bezpečný a silný spojovací most premení dve veže na hernú osadu. Bridge Link je vynikajúcou možnosťou ako kombinovať dve lezecké veže Jungle Gym. Montáž je jednoduchá a použitie bezpečné. Vďaka pohyblivosti mostu Bridge Link si deti pri premiestňovaní z jednej zostavy Jungle Gym na druhú trénujú pozornosť a koordináciu. Bezpečnostné siete po oboch stranách mostu zabezpečia vysokú ochranu Vašich detí pri hraní a Vy si tak užijete chvíľku oddychu s pocitom, že sa Vaše deti hrajú v bezpečí.
  Dodacia lehota: cca 4 - 6 týždňov

  od €249

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom