EXOTAN

EXOTAN

Naši zákazníci dobre vedia čo chcú a akú atmosféru na terase chcú vytvoriť. Široký výber v kolekcií EXOTAN je založený na inováciách a čistote. Čo znamená, že nábytok je vyrobený z najnovších prírodných a originálnych materiálov. Dokazuje to svojou jednoduchosťou a prirodzeným dizajnom zapadajúcim do tejto doby.

História

Záhradnému nábytku sa venujeme už viac ako 20 rokov. Sme dodávateľom modernej kolekcie Exotan ktorý je cenovo dostupný a vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Náš záhradný nábytok sa vyrába v mnohých krajinách: Vietnam, Indonézia, Čína a Poľsko.

Vysoká Kvalita

je pre nás dôležitá, pretože pre našich zákazníkov je to investícia na veľa rokov. Táto kvalita začína spoluprácou so spoľahlivými výrobcami v rôznych krajinách ktorých poznáme osobne. A naši vlastní ľudia sú zodpovední za kontrolu kvality na mieste. Kvalita materiálov ma takisto veľký vplyv na životnosť. Drevo, hliník, nehrdzavejúca oceľ a ďalšie materiály pochádzajú od preverených dodávateľov.

Zodpovednosť

Na svete okolo nás nám záleží. Väčšina dreveného nábytku má certifikát FSC ® (licenčné číslo FSC ® C016391). Je to značka kvality, ktorá je zodpovedná za výsadbou nových stromov. Dôležitou úlohou našich obchodných partnerov je vytvorenie dobrých pracovných podmienok pre zamestnancov a zlepšovanie životných podmienok detí v našich výrobných krajinách. Päť rokov sme finančne podporili domov v Que Hong (Vietnam). Viac ako 300 detí má tak možnosť vybudovať lepšiu budúcnosť.

Žiadne produkty značky EXOTAN sa nenašli...
Späť do obchodu