Jungle Gym

Webová stránka značky: Jungle Gym

Jungle_Gym_logo_blacksub_RGB

 

 

Detské ihrisko do záhrady

Nájdite si svoju vysnívanú drevenú preliezačku. Prezrite si našu ponuku lezeckých veží, detských domčekov, preliezok, hojdačiek a zostavte si ihrisko podľa vašich predstáv pomocou extra modulov a doplnkov.

Ihriská Jungle Gym sú takzvané "urob-si-sám" ihrisk, ktoré si môžete jednoducho zložiť pomocou dodaných materiálov a podrobného montážneho manuálu.

Môžete si zakúpiť len samostatné montážne súpravy, sety a doplniť si ich rôznymi doplnkami, šmýkačkou, ak máte možnosť si zaobstarať rezivo vhodné pre vytvorenie detského ihriska. Táto možnosť je výbornou alternatívou pre domácich kutiľov. Ale ponúkame aj možnosť zakúpenia kompletov, ktoré obsahujú montážnu súpravu, šmýkačku, a rezivo v demonte (narezané na mieru, opracované a impregnované.

wooden-climbing-frame-and-slide-chalet-climb-xtra-red

Vaše deti iste ocenia možnosť aktívnej hry priamo vo vašej záhrade.

Lezenie - skákanie - beh - šmýkanie - hojdanie - preteky! To všetko môžu zažiť vaše deti pri hre na lezeckých zostavách Jungle Gym. S radosťou vám navrhneme inovatívne detské ihrisko s hojdačkami, lezeckou stenou alebo hracím domčekom ktoré stimuluje vývoj dieťata v hravej forme. Detské drevené domčeky povzbudzujú kreativitu, lezecké steny s lezeckými kameňmi podporujú vývoj svalovej sily, závesné mosty zlepšujú rovnováhu, hojdačkové prvky zlepšujú motorické schopnosti, a detské ihriská celkovo podporujú socializácu detí.

Prečo práve Jungle Gym detské ihrisko?

Jungle Gym je odborníkom pre výrobu dobrodružných, stimlujúcich a zábavných herných prvkov pre deti. Firma sa už takmer 3 desaťročia venuje záhradným detským ihriskám. V ich širokej ponuke nájdete hracie veže, domčeky, lezecké zostavy, doplnky, a ďalšie.

Jungle Gym je uznávaným Európskym návrhárom a výrobcom bezpečných záhradných detských zostáv. Výrobky Jungle Gym povzbudia deti k lezeniu, hojdaniu, šmýkaniu na bezpečných prvkoch a v bezpečnom domácom prostredí.

V našej ponuke nájdete celý rad rôznych detských zostáv Jungle Gym, ktoré stimulujú rôznorodé fyzické a mentálne schopnosti detí. Detské ihriská Jungle Gym sú ideálnou kombináciou hry a vzdelávania, keďže deti si môžu osvojiť také zručnosti, ako napríklad: riešenie problematických situácii, taktické myslenie, fyzické prekážky, trénovanie ohybnosti, obratnosti a rovnováhy. Ihriská navyše podporujú počas hry aj predstavivosť, kreativitu, pohyblivosť, koordináciu a fyzickú silu vašich detí.

Fun_Safe_Active_RGB

100%-ná Certifikovaná bezpečnosť ihriska

Ihriská Jungle Gym sú vyrobené na základe prísnych bezpečnostných predpisov. Všetky drevené detské ihriská Jungle Gym sú priebeže skúmané, testované akreditovanou inšpekčnou spoločnosťou DEKRA, vďaka čomu značka Jungle Gym je jedným z mála značiek v Európe s oficiálnou GS certifikáciou detských lezeckých zostáv pre súkromné účely.

Štandardnou súčasťou balenia ihrísk Jungle Gym sú bezpečnostné prvky ako úchytky (Handgrips), zemné ukotvenia (Ground Anchors), kryty na skrutky (Bolt Caps) a chrániče proti nárazu hlavy (Bumper Pad).

Pozor! Len pre domáce, súkromné použitie. Vhodné len pre vonkajšie použitie. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre deti vo veku 3-10 rokov.

POZRITE SI AKTUÁLNY KATALÓG PRODUKTOV TU!

Komerčné & verejné použitie

Detskéihriská Jungle Gym sú vhodné výhradne pre súkromné použitie (do záhrad k rodinným domom) - sú certifikované pre súkromné účely (EN-71). Všetky ostatné lokality (kempy, športové kluby, reštaurácie, hotely, rekreačné strediská, mestá, obce, školy, škôlky, atď.) sú považované za verejné, a týmto pádom kompletné vybavenie detského ihriska musí byť certifikované na základe normy EN-1176, kvôli intenzívnejšiemu používaniu.

Detské ihriská pre verejné účely nájdte tu.

Žiadne produkty značky Jungle Gym sa nenašli...
Späť do obchodu