Nesling

NESLING

Skutočnosť, že moderné a funkčné môžu ísť ruka v ruke, je niečo čomu v Neslingu veríme. Nesling plachty, harmoniky, markízy a rolety sú vyrobené zo silnéj HDPE (High Density PolyEthylen) tkaniny s UV filtrom, ktorý blokuje až 95% škodlivých UV lúčov. Preto sú veľmi funkčné, ale čo je možno rovnako dôležité: že si vytvárate príjemné a atraktívne miesto na terase a vo vašej záhrade!

História

Nesling predstavil tieniace plachty a markízy vo veľkom meradle v Holandsku v roku 2005. Inšpirovaný plachtami, ktoré sa vo veľkom používajú v Austrálii a na Novom Zélande, sme vyvinuli vlastný koncept tienenia. Okrem tieňových plachiet, sortiment sme rozšírili o hydofobické tieňové plachty, harmonikové baldachýny, rolety a ďalší upevňovací materiál. Teraz o 8 rokov neskôr, má Nesling vedúce postavenie na trhu s kompletnou tieniacou ponukou vo viac ako 250 predajniach v Beneluxe. A stále rastieme aj na Slovensku.

Veľmi vysoká kvalita

Nesling prináša vysokú kvalitu. Nie je to len viditeľná kvalita tkaného polyetylénu (285 gr/m2 tkaná textília HDPE), ale môžete to tiež vidieť na kvalitnom šití našich plachiet. Pre montáž vašej plachty dodávame upevňovací materiál s kvalitou AISI 316. Ide o najvyššiu kvalitu nerezovej ocele, ktorá je na trhu k dispozícii. Ak nie ste spokojní s našou kvalitou, budeme to riešiť. Môžete sa na to spoľahnúť.

Inovatívne

Premýšľať o vývoj nových produktov je niečo, čo vidíme ako súčasť našej hlavnej činnosti. Harmonika je jedným z vlastných návrhov Neslingu ktorý bol odmenený v roku 2008 cenou Tuinidee Award. V roku 2013 sme priniesli nový koncept nazvaný Nesling Pergola Kit, ktorý sa pre Vás stava jednoduchým „urob si sám“ projektom. Vždy funkčný, moderný a pekný doplnok Vášho dvora!

Žiadne produkty značky Nesling sa nenašli...
Späť do obchodu