Pergoly

Ponúkame 3 typy

1. Samostatne Stojaca
2. Pergola Kolmo na Stenu
3. Pergola Rovnobežne so Stenou

Každá z týchto pergól dodá vašej záhrade alebo terase extra rozmer. Pergola sa spája kvalitnými spojkami, ktoré jej dodávajú robustný vzhľad a mimoriadnu pevnosť. S touto sadou si môžete zostaviť Vašu pergolu ľahko aj sami. Pergolu Vám doručíme ako „urob si sám“ projekt. K dispozícii sú 3 modely v 8 veľkostiach.

Kit obsahuje

- 3 modely
- 8 veľkostí pre každý model
- plachtu harmonika
- montážny plán
- drevené trámy hrúbky 8,5 x 8,5cm (11 x 11 cm)
- šróby a skrutky

Samostatne stojaca pergola

pomocou tejto sady si buďte môcť vytvoriť samostatne stojacu pergolu vo vašej záhrade alebo na terase. Nie sú potrebné žiadne oporné múry. Všetok potrebný materiál je súčasťou balenia. Trámy sú vyrobené z Jedle Obrovskej (Douglas fir) o priemere 8,5 x 8,5 cm (11 x 11 cm). Dĺžka hranolu je dodávaná priamo na mieru, aby ste mohli ihneď začať s montážou. Pergoly s harmonikou o veľkosti plátna 5 metrov majú 2 extra podporné stojky o dĺžke 244 cm po každej strane (model B) ktoré sú spojené predlžovacími spojkami. Rohové stĺpiky sú dlhé 244 cm a môžu byť namontované do pätiek do betónu alebo napríklad do drevených terás pomocou podlahových spojok. Táto pergola je k dispozícii v 8 veľkostiach.


samostatne stojaca

Pergola kolmo na stenu

s nástennými prvkami môžete vašu pergolu ľahko upevniť na akúkoľvek stenu. Oceľové lanká Harmoniky sa umiestňujú priamo do steny. K dispozícii v 8 veľkostiach.


samostatne stojaca

Pergola rovnobežne so stenou

s týmto modelom sa môže vaša harmonika otvárať a zatvárať zľava doprava (miesto od steny a ku stene). Dodáva sa s úchytmi na stenu. Táto pergola je tiež k dispozícii v 8 veľkostiach.


samostatne stojaca
 

Najpredávanejšie

929
930 1929930
Značky

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom