Starmax Outdoor Fitness Center

Webová stránka značky: Starmax Outdoor Fitness Center

logo

 

 

 

 

Starmax Outdoor Fitness Center je lídrom v Poľsku pri výrobe vonkajších fitness zariadení. Firma bola založená s cieľom uľahčiť všeobecný prístup k fitness zariadeniam.

Fyzická aktivita je dôležitou súčasťou každodenného života v každom veku.

Výhody aktívnej životosprávy a vyváženej stravy sú všeobecne známe: pravidelné cvičenie redukuje stres, odháňa depresiu, zvyšuje energiu, zlepšuje zdravotný stav, zvyšuje sebavedomie, zlepšuje produktivitu.
 
Kvalita, bezpečnosť a dizajn zariadení je prioritou pri vývoji a výrobe prvkov. Vďaka cenovo dostupným výrobkom Starmax Outdoor Fitness Center je umožnené, aby sa outdoor fitness strediská rozšírili po celom Slovensku.

Výrobca predstavuje finančne dostupné riešenie pre rozvoj malých plôch na atraktívne a viacúčelové rekreačné plochy: do parkov, na detské ihriská, do hotelov a rekreačných stredísk. Vytvorenie fitparku odporúčame aj pre mestá, obce, školy - všade kde s malou investíciou je možné na pár metroch štvorcových vytvoriť fitness park.

Výhodou týchto ihrísk okrem pohybu na čerstvom vzduchu je aj zlepšovanie medziľudských vzťahov vďaka spoločnému cvičeniu.

Cvičenie pomocou vonkajších fitness prvkov je veľmi jednoduchý. Tieto prvky sú vhodné pre každého: vrátane začiatočníkov, seniorov, detí a dokonca aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Zariadenia slúžia na precvičovanie celého tela: nôh, paže, brucha a chrbta. Rozdelené sú do skupín zameraných na silový tréning, na zlepšenie koordinácie a krvného obehu.

Outdoor fitness zariadenia Starmax sú bezpečné, trvanlivé, takmer bez údržbové a odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Pomocou dobre zvoleného súboru zariadení je možné vytvoriť atraktívny fitpark - radi vám poradíme pri navrhnutí a vytvorení fitness parku.

O kvalite výrobkov svedčia aj bezpečnostné certifikáty vydané nezávislým akreditovaným certifikačným orgánom PCA (Polish Center for Accreditation).

Prvky sú vyrobené na základe najnovších noriem STN EN 1176-1:2009.

Žiadne produkty značky Starmax Outdoor Fitness Center sa nenašli...
Späť do obchodu